Dôvera

Dôvera je kľúčovou zložkou na ceste k dokonalosti. Sebadôvera otvára dvere, ktoré predtým zabuchla jej neprítomnosť

Sebadôvera pochádza z vlastného záväzku pripravovať sa, alebo kvalitne pracovať, z rozhovorov so sebou samým pozitívnym spôsobom o tom, čo ste dokázali, čo ešte môžete dokázať, z učenia sa a zo skúseností a jednania podľa nich. Z toho, že na vašej ceste zostanete pozitívnymi aj pri zdolávaní množstva prekážok. Sebadôvera sa zlepšuje, keď odhalíte, ktorý druh sústredenia pracuje pre vás najlepšie, rešpektujete ho a pravidelne ho využívate.

Dôveru si pestujeme tak, že sa radujeme z vecí, ktoré sa nám podarili, priznávame si svoje zlepšenia, učíme sa z úspechov aj chýb, vstrebávame múdrosť iných a odhaľujeme, že sústredenie nás oslobodzuje k najlepším možným výkonom.

 

Čistá dôvera pochádza z pocitu, že ste tým, kým ste a vo svojom srdci a duši viete, že ste schopní dokázať to, čo chcete.

 

Napriek tomu, že je občas možné dosiahnuť kvalitné výkony aj bez plnej sebadôvery, omnoho väčšiu pravdepodobnosť dosahovania kvalitných výkonov máte vtedy, ak budú vaša dôvera a koncentrácia pracovať spoločne pre vás. Tento dar pochádza z rešpektovania samého seba, z rešpektovania toho najlepšieho sústredenia a oslobodenia svojo tela a mysle, aby mohli podávať nerušený výkon. Darujte si tento dar. Vy za to stojíte!